Flagowce z zasady są drogie. Czasem nawet absurdalnie drogie. Nic więc dziwnego, że dla wielu są zupełnie poza zasięgiem. Na szczęście córka Xiaomi – Redmi – ma coś dla wszystkich, którzy chcieliby mieć smartfon wysokiej jakości, a przy tym w przystępnej cenie. Właśnie dlatego czekamy na nowy flagowiec Redmi K30 Pro. Zgodnie z informacjami menedżera marki, urządzenie ma zostać oficjalnie zaprezentowane już w marcu. Oby koronawirus nic w tym względzie nie poprzestawał.

Tani flagowiec Redmi – czego oczekiwać?

Czego możemy oczekiwać po nowym dziele Redmi? Z oficjalnej grafiki wstawionej z konta producenta w serwisie Weibo wynika, że smartfon nie będzie miał w ekranie żadnych wcięć. Aparat do selfie i do wideo rozmów będzie się wysuwał ze środka. Obrazek kieruje uwagę także na wydajność i szybkość procesora. Już wcześniej plotki głosiły, że flagowiec Redmi dostanie nowego Snapdragona 865, co teraz wydaje się jeszcze bardziej prawdopodobne. Urządzenie ma też obsługiwać 5G.

Redmi K30 Pro

Zapewne najbliższe dni przyniosą jeszcze różne inne przecieki, ale oczywiście dopiero w dniu premiery dowiemy się, który z nich były prawdziwe. Tymczasem jednego możemy być pewni, Redmi K30 Pro nie będzie lepszy od Xiaomi Mi 10 Pro. Możemy być tego pewni, bo to akurat wyraźnie powiedział sam menedżer marki…

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *